top of page
Szymon w reżyserce VR

Hi

My name is Szymon Swoboda and I am very pleased to welcome you to my studio.

Od kiedy pamiętam moim marzeniem była praca z muzyką. Postawiłem wszystko na jedną kartę i w 2005 roku stworzyłem Studio vintage Records. Od początku 2024 roku współprowadzę też legendarne Studio Chróst w Sulejówku. Daje to możliwość pracy na najwyższej klasy sprzęcie 20 min jazdy od centrum Warszawy.

 

Od początku miałem w głowie pomysł jak muzyka nagrywana w tym miejscu powinna brzmieć. Było to ściśle związane z bliskim mojemu sercu stylem produkcji, nagrywania i miksowania muzyki. Moimi ulubionymi realizatorami / producentami są: Steve Albini, Mario Caldato Jr., Brendan O’Brien, Mark „Flood” Ellis, Eric Valentine, Butch Vig, Les Claypool (!), Danger Mouse.

 

Przez lata miałem okazję pracować z wieloma artystami, przeróżnymi gatunkami muzycznymi. Dało mi to ogrom wiedzy i doświadczenia i przede wszystkim mnóstwo radości. Staram się rozwijać, tak żeby moja wizja brzmienia nie była tylko wizją, a stała się profesjonalną produkcją, spowoduje uśmiech na twarzy klientów i będzie przyjemna w odbiorze.

Jeżeli potrzebujesz mixu, masteringu lub nagrania, zadzwoń lub napisz .

Wciąż szukam nowych wyzwań i znajomości :)

Szymon

Selected projects

bottom of page